Ana SayfaBebek MamasıSMA Bebek Mamaları İnceleme

Bunlara da Göz Atın

Bebekmamasi.Org

Bebek Maması

Painter

Bebek maması, özgün bir platform olup piyasadaki tüm yerli ve yabancı menşeli bebek maması, bebek devam sütü, bebek takviye gıdaları hakkında incelemelerde bulunarak ziyaretçilerine en doğru bilgileri sunar.

SMA Bebek Mamaları İnceleme

SMA bebek mamaları, anne sütü proteinlerinden ilham alarak bebeklerin yaş ve gelişimlerine göre özel üretilen içerikleriyle hazırlanmış anne devam sütü, bebek sütü ve bebek mamalarıdır.

Doğumdan itibaren bebeğiniz için kullanabileceğiniz SMA bebek sütleri bulunmaktadır. Bebeğinizin yaşına göre seçebileceğiniz mamalarla bebeğinizin büyüme ve gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

İçerdiği özel besin değerleri ile bebeğinizin yaşına göre ve bebeğinizin gelişimiyle birlikte gelen vücut ihtiyaçlarına cevap olacaktır. Bebeğinizin günlük vitamin, mineral ve büyümesini sağlıklı şekilde gerçekleştirebilmesi için gereken protein ihtiyacını karşılayarak gelişim döneminde en büyük yardımcınız olacaktır.

SMA Markası Hakkında

SMA, her yaştan bebeğiniz için özel olarak hazırlanmış içerikleri ile bebeğinizin kas ve kemik gelişiminin yanında zihinsel gelişiminde de destekçi olacaktır.

SMA bebek mamaları incelemeSMA Bebek Mamaları İncelemesi

Her yaştan bebeğin ihtiyacını karşılayabilecek kadar ürün ve içeriğe sahip olan SMA, çocuklarda vücut gelişiminin yanında zihinsel gelişimlerine de katkıda bulunacağı için bebeğinizin büyüme döneminde bebeğiniz ve sizin için en büyük yardımcınız olacak.

Annelerin güven içinde kullandıkları en iyi bebek maması markaları arasında yer alan SMA, üretim kalitesini başlangıcından bu yana bozmamış aksine daha da kaliteli ürünler üreterek bebeklerin gelişimini desteklemiştir.

SMA Optipro 0-6 Ay Bebek SütüSMA Optipro 0-6 Ay Bebek Sütü

SMA optipro 0-6 ay bebek sütü, doğumdan itibaren bebeklerin ihtiyacı olan değerleri içermektedir. Yeteri kadar anne sütü alamayan bebeklerde ya da anne sütü ile doymayan bebeklerde gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Anne sütünden ilham alınarak geliştirilmiş içeriği ile anne sütü ile birebir etkileri görürsünüz. Bebeğinizin gelişiminde anne sütü kadar etkili ve geçerlidir. Bebeğinizin büyümesi için ilk 6 ay ihtiyaç duyduğu bütün içerikler SMA optpro 0-6 ay bebek sütünde bulunmaktadır.

0-6 arası bebeklerin kullanımı için uygundur. Anne sütü yerine geçerlidir. Hazırlanan mamalar 1 saat içerisinde tüketilmelidir. Hazırlığından itibaren 1 saati geçmiş olan mamaları kullanmayın. Mamaları mikrodalgada ısıtmayın.

Besin Değerleri

Enerji 280/67
Yağ 3,56
Doymuş Yağ 0,8
Tekli Doymamış Yağ 1,8
Çoklu Doymamış Yağ 0,6
Linoleik Asit 555
Alfa-Lineloik Asit 49
Dohosahekzaenoik Asit 17,4
Karbonhidrat 7,5
Şeker 7,5
Laktoz 7,5
Protein 1,24
Peynir Altı Suyu Proteini 0,87
Vitaminler Vitamin A, Vitamin D, Vitamin E,, Vitamin B1, Vitamin, B2, Vitamin B3, Vitamin B6, Pantetonik Asit, Biotin, Folat, Vitamin B12, Vitamin C, Vitamin K
Mineraller Sodyum, Potasyum, Klor, Kalsiyum, Fosfor, Magnezyum, Demir, Çinko, Bakır, İyot, Selenyum, Mangan, Flor
Diğer Taurin, Kolin, İnositol, Karnitin

<Detaylı Mama İncelemesi> 

SMA Optipro Laktozsuz Bebek Devam SütüSMA Optipro Laktozsuz Bebek Devam Sütü

0-6 ay bebekler için anne sütü yerine kullanıma uygundur. Laktoz hassasiyeti olan bebekler için özel olarak üretilmiş laktozsuz bebek devam sütü, doğumdan sonra 0-6 ay bebekler için uygundur.

Farklı nedenlerden dolayı laktoza karşı hassasiyeti olan ya da gaz problemi yaşayan bebekler için önerilen SMA optpro laktozsuz bebek devam sütü, diğer bebek devam sütleri gibi anne sütü değerlerini içermektedir.

<Detaylı Mama İncelemesi> 

SMA Optipro 2 Bebek Devam SütüSMA Optipro 2 Bebek Devam Sütü

6-12 ay bebeklerde özel diyetlerde ya da beslenmenin mümkün olmadığı durumlar için özel olarak üretilmiş 6-12 ay bebeklerin günlük vücut ihtiyaçlarının tümünü karşılayacak içeriğe sahip bebek devam sütüdür.

6-12 arası bebeklerde vücut gelişimi ve zihinsel gelişimi destekleyerek büyüme dönemlerinde yardımcı olur. Günlük olarak almaları gereken vitamin, mineral ve gerekli protein ihtiyaçlarını karşılar.

6-12 ay içinde ayaklanmaya başlayan bebeklerin, ilk adımlarını atmaları için yeterli kas ve kemik gelişimine sahip olmaları gerekir. Bu durum da günlük olarak ihtiyaçları olan besin değerlerinin karşılanmasıyla gerçekleşebilir.

SMA optipro 2 devam sütü, bebeğinizin günlük ihtiyacı olan içerikleri bebeğinize sunarak, bu gelişim döneminde en büyük destekçisi olacaktır.

Besin İçeriği

Peynir altı suyu
Yağsız süt
Bitkisel yağlar
Balık yağı
Vitamin ve mineraller
Kalsiyum

<Detaylı Mama İncelemesi> 

SMA Optipro 3 Bebek Devam SütüSMA Optipro 3 Bebek Devam Sütü

1-3 yaş bebekler için özel olarak geliştirilmiş devam sütüdür. Anne sütü yerine ve 12 aydan önce kullanılamaz. 1 yaşından sonra bebekler için uygun içeriklerin bir arada toplandığı devam sütü, bebeğinizin beden gelişimi ve oyun oynama dönemlerinde zihin gelişimi konusunda yardımcı olacaktır.

Günlük öğünlerde tek başına ya da diğer gıdalarla karıştırılarak kullanılabilir. Ek gıda döneminde günlük öğünler halinde kullanılabilir.

Çocuklarımızın gelişimi için en iyisini ve en doğalını isteriz, SMA optipro 3 devam sütü, bebeğinizin günlük olarak ihtiyaç duyacağı bütün değerleri içermektedir.

Değişik aromalarla tatlandırmayı deneyerek bebeğinizin damak tadına uygun hale getirebilirsiniz. Bebeğinizin yaş, boy ve kilosuna göre önerilen ölçüleri aşmamaya dikkat etmelisiniz.

Devam sütünü, bebeğiniz için her defasında taze hazırlamaya özen gösterin. Hazırlanmış olan mamalar 1 saat içerisinde tüketilmelidir. Hazırlandıktan itibaren 1 saati geçen mamalar kullanılmamalıdır. Mamaları mikrodalgada ısıtmayın. Açılmış kutu mamalarını açıldığı andan itibaren 3 hafta içinde tüketmeniz gerekir. Mamalar, ağzı kapalı şekilde serin ve kuru bir yerde saklanmalıdır.

<Detaylı Mama İncelemesi> 

SMA İyi Geceler Bebek Devam SütüSMA İyi Geceler Bebek Devam Sütü

1-3 yaş bebeklerin gece sütü olarak üretilen SMA iyi geceler devam sütü, bebeğinizin uyurken de gelişimini sürdürmesi için özel içeriklerle üretilmiştir. 1-3 yaş çocuklarda hızla ilerleyen kas ve kemik gelişiminin desteklenmesi ve zihin gelişine yardımcı olur.

Günün istediğiniz öğününde 2 ya da 3 bardak olacak şekilde kullanabilirsiniz. Anne sütü yerine geçmez. Kutu açıldıktan itibaren 3 hafta içinde tüketilmelidir.

SMA Hakkında Bilgi

SMA markası, Nestle firması bünyesinde 1919 yılında Türkçede “sindirilebilir adapte süt” anlamına gelen ‘Simulated Milk Adaptation’ kelimelerinin baş harfleri kullanılarak oluşturulmuş bir markadır. Köklü bir marka olmasının yanında 1961’de bir ilke imza atan SMA, WHEY proteinin bulunduğu formülü ile bebek mamasını geliştirerek piyasaya sürmüştür.

1964 yılında Türkiye’de piyasaya giren marka, Türkiye’de annelerin bebek maması seçiminde ilk tercih ettikleri isimlerden biri haline gelmiştir.

Büyük marketlerde ve e-ticaret sitelerinde satışta olan SMA bebek maması, kaliteli içerikleri sayesinde bebeklerin gelişimini doğrudan etkileyerek mükemmel sonuçlar sunan bir marka olarak kullanılmaktadır.

Bunlara da Göz Atabilirsiniz

Evolvia Mama İncelemesi

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Average: 5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Yazılarımız

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Average: 5]