Ana SayfaBebek MamasıHero Baby Bebek Maması İnceleme

Bunlara da Göz Atın

Bebekmamasi.Org

Bebek Maması

Painter

Bebek maması, özgün bir platform olup piyasadaki tüm yerli ve yabancı menşeli bebek maması, bebek devam sütü, bebek takviye gıdaları hakkında incelemelerde bulunarak ziyaretçilerine en doğru bilgileri sunar.

Hero Baby Bebek Maması İnceleme

Hero Baby tahıllı bebek maması hakkında yaptığımız değerlendirmeyi inceleyerek bebeğiniz için mama seçiminde rahat edin.

Hero Baby ilhamını doğadan alan bir markadır. Bebek mamaları en çok tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. Doğal içeriği ile bebeğinizin alması gereken besin ihtiyacını karşılar.

Hero Baby Bebek Maması İncelemesi

Hero baby tahıllı bebek maması

Ek gıdaya geçiş sürecinde, Hero Baby’nin sevilen tatları ile birlikte bebeğinizin damak tadına uygun lezzetler hazırlayabilirsiniz. Hero baby  bebek maması 6 aydan itibaren kullanıma başlayabilirsiniz.

Hero Baby Doğal mı?

İçerisine meyve ya da sebze püresi ekleyerek bebeğinizin tercihine göre farklı tatlar elde edebilirsiniz. Dilerseniz sebze pürelerine veya çorbalara ekleyerek zenginleştirebilirsiniz.

Ayrıca, kahvaltıda ya da gün içerisinde Hero Baby tahıl ürünlerini bebeğinize dilediğiniz zaman yedirebilirsiniz. Bebeğiniz uyumadan önce karnını doyurmak istediğinizde Hero Baby bebek maması tercih edebilirsiniz.

Hero Baby Hakkında

Hero Baby Sütlü Meyveli 8 Tahıllı Bebek MamasıHero Baby Sütlü Meyveli 8 Tahıllı Bebek Maması

Hero Baby mama çeşitleri arasında yer alan ve anneler tarafından tercih edilen ürünü Hero Baby sütlü meyveli 8 tahıllı mama, içeriği ile bebeklerin sağlığını koruma altına alan bir mama çeşididir.

Hero Baby tahıllı bebek maması seçenekleri arasında yer alan ve aşağıdaki tabloda yer alan değerlerini de incelediğinizde, Hero Baby sütlü meyveli 8 tahıllı mamanın kalite düzeyini rahatlıkla görebilirsiniz.

<Detaylı Mama İncelemesi> 

Enerji (kj/kcal): 1770/420
Yağ (g): 9,5
Doymuş Yağ (g): 3,4
Karbonhidrat (g): 68
Şekerler (g): 31
Lif (g): 3,1
Protein (g): 14
Tuz (g): 0,27
Vitaminler (g): 100 gr.

Hero Baby Sütlü Elmalı 8 Tahıllı Bebek MamasıHero Baby Sütlü Elmalı 8 Tahıllı Bebek Maması

Hero Baby bebek maması seçenekleri arasında değerlendirebileceğiniz bu mama da bebeğinizin gelişimini destekleyen bir üründür.

Alt aydan sonra kullanıma uygun şekilde tasarlanan ve içeriğindeki besin değerleri ile bebeklerin büyümesine ve bağışıklık sistemlerinin düzenli şekilde çalışmasına yardımcı olan Hero Baby 8 tahıllı bebek maması, bebeğinizin sağlığını korumanıza yardımcı olur.

<Detaylı Mama İncelemesi> 

Enerji (kj/kcal): 1761/418
Yağ (g): 9,5
Doymuş Yağ (g): 3,4
Karbonhidrat (g): 68
Şekerler: 31
Lif (g): 4,1
Protein (g): 13
Tuz (g): 0,28
Vitaminler: 100 g.

Hero Baby Sütlü Ballı İrmikli Bebek MamasıHero Baby Sütlü Ballı İrmikli Bebek Maması

Bebeklerin damak tadına uygun şekilde tasarlanan Hero Baby bebek maması, bebek gelişimini desteklemenin yanında faydalı besin değerlerine sahiptir. Hero Baby sütlü ballı irmikli bebek maması, kaliteli içeriği ile bebeklerin sağlığını koruma altına alıyor.

İçerik tablosu incelendiğinde de kalitesi görülebilen sütlü ballı irmikli Hero Baby bebek maması ile bebeğiniz daha mutlu olacak.

<Detaylı Mama İncelemesi> 

Enerji (kj/kcal): 1770/420
Yağ (g): 9,5
Doymuş Yağ (g): 3,4
Karbonhidrat (g): 68
Şekerler (g): 31
Lif (g): 3,1
Protein (g): 0,27
Vitaminler: 100 g.

Hero Baby Sütlü Rezeneli 8 Tahıllı Bebek MamasıHero Baby Sütlü Rezeneli 8 Tahıllı Bebek Maması

Hero Baby tahıllı bebek maması konusunda annelerin güvenle tercih ettikleri markaların başında geliyor.

Üretimi ve ürünlerin içeriği ile bebek sağlığını koruma altına alan bir diğer ürünü olan Hero Baby sütlü rezeneli 8 tahıllı bebek maması, hem bebeklerin damak tadına hitap eden yönü ile hem de sağlık açısından sağladığı faydası ile tercih edilen mama çeşitlerinden biridir.

<Detaylı Mama İncelemesi> 

Enerji (kj/kcal): 1771/420
Yağ (g): 9,5
Doymuş Yağ (g): 3,4
Karbonhidrat (g): 68
Şekerler (g): 68
Lif (g): 3,2
Protein (g): 14
Tuz (g): 0,27
Vitaminler: 100  .

Hero Baby Sütlü Muzlu Pirinçli Bebek Maması

Hero Baby Sütlü Muzlu Pirinçli Bebek Maması

Dünyaca ünlü bebek maması markası Hero Baby, tasarladığı Hero Baby sütlü muzlu pirinçli bebek maması ile hem bebeklerin damak tadına hitap etmeyi hem de besin değerleri ile bebek sağlığını koruma altına almayı başarıyor.

Bebek maması markaları arasında bilinirlik kazanan ve dünya genelinde en çok tercih edilen Hero Baby bebek maması, kullanılabilecek en iyi mama çeşitlerini üretiyor.

<Detaylı Mama İncelemesi> 

Enerji (kj/kcal): 1769/419
Yağ (g): 9,5
Doymuş Yağ (g): 3,4
Karbonhidrat (g): 70
Şekerler (g): 30
Lif (g): 1,9
Protein (g): 12,5
Tuz (g): 0,29
Vitaminler: 100 gr.

Hero Baby Sütlü Peynirli Pekmezli 8 Tahıllı Bebek MamasıHero Baby Sütlü Peynirli Pekmezli 8 Tahıllı Bebek Maması

En iyi bebek maması markaları arasında yer alan Hero Baby sütlü peynirli pekmezli 8 tahıllı bebek maması, çocuk gelişimini destekleyen içerik değerleriyle her annenin tercihleri arasında yer almayı başaran en iyi bebek maması seçenekleri arasında yer almaktadır.

Hero Baby bebek maması seçenekleri arasında en çok tercih edilen mamanın içerik değerleri aşağıdaki gibidir.

<Detaylı Mama İncelemesi> 

Enerji (kj/kcal): 1726/409
Yağ (g): 9,2
Doymuş Yağ (g): 5,8
Karbonhidrat (g): 66,8
Şekerler (g): 34
Lif (g): 2,6
Protein (g): 13,5
Tuz (g): 0,34
Vitaminler: 100 gr.

Hero Baby Sütlü Hurmalı Siyez Buğdaylı İrmikli Bebek MamasıHero Baby Sütlü Hurmalı Siyez Buğdaylı İrmikli Bebek Maması

Kaliteli içerikleri ile annelerin güvenle tercih ettikleri en iyi bebek maması markaları arasında yer alan Hero Baby, bebeklere özel olarak ürettiği sütlü hurmalı siyez buğdaylı irmikli bebek maması ile bebek gelişimini en iyi şekilde destekliyor.

<Detaylı Mama İncelemesi> 

Enerji (kj/kcal): 1784/423
Yağ (g): 8,5
Doymuş Yağ (g): 3,2
Karbonhidrat (g): 71
Şekerler (g): 30
Lif (g): 3
Protein (g): 14
Tuz (g): 0,26
Vitaminler: 100 gr.

Hero Baby Sütlü Kırmızı Meyveli 8 Tahıllı Bebek MamasıHero Baby Sütlü Kırmızı Meyveli 8 Tahıllı Bebek Maması

En iyi bebek maması seçenekleri arasında değerlendirilen Hero Baby sütlü kırmızı meyveli 8 tahıllı bebek maması ile bebek gelişimini destekleyen içeriği birleştiren marka, annelerin ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Hero Baby bebek maması seçiminde bebeğiniz için en iyisine karar verirken değer tablosuna mutlaka bakmanız gerekir.

<Detaylı Mama İncelemesi> 

Enerji (kj/kcal): 1787/424
Yağ (g): 9,5
Doymuş Yağ (g): 3,4
Karbonhidrat (g): 69
Şekerler (g): 30
Lif (g): 3
Protein (g): 14
Tuz (g): 0,28
Vitaminler: 100 gr.

Hero Baby Organik Sütlü Buğdaylı Pekmezli Bebek MamasıHero Baby Organik Sütlü Buğdaylı Pekmezli Bebek Maması

Besin değerleriyle bebeklerin gelişimini destekleyen Hero Baby bebek maması çeşitleri, her bebeğin isteyebileceği ve severek tüketebileceği mamalardır.

Kaliteli içerikleri, enerji düzeyi, vitamin ve protein açısından bebeklerin dengeli beslenmesini destekleyen Hero Baby organik sütlü buğdaylı pekmezli bebek maması ile bebekler mutlu, anneler neşeli…

<Detaylı Mama İncelemesi> 

Enerji (kj/kcal): 1726/410
Yağ (g): 10
Doymuş Yağ (g): 4
Karbonhidrat (g): 63
Şekerler (g): 29
Lif (g): 3,8
Protein (g): 15
Tuz (g): 0,55
Vitaminler: 100 gr.

Hero Baby Organik Sütlü Yulaflı Buğdaylı Elmalı Bebek MamasıHero Baby Organik Sütlü Yulaflı Buğdaylı Elmalı Bebek Maması

Bebeğiniz için en iyi bebek maması seçiminde bulunacaksanız listenize Hero Baby bebek maması seçeneklerini almanızı öneririz.

İçeriği ve besin değerleri ile her bebeğin damak tadına hitap eden Hero Baby organik sütlü yulaflı buğdaylı elmalı bebek maması ile bebek gelişimi çok daha sağlıklı şekilde gelişiyor.

<Detaylı Mama İncelemesi> 

Enerji (kj/kcal): 1747/415
Yağ (g): 11,4
Doymuş Yağ (g): 4
Karbonhidrat (g): 61
Şekerler (g): 31,9
Lif (g): 6,3
Protein (g): 14
Tuz (g): 0,5
Vitaminler: 100 gr.

 

Hero Baby Organik Sütlü Yulaflı Buğdaylı Muzlu Bebek MamasıHero Baby Organik Sütlü Yulaflı Buğdaylı Muzlu Bebek Maması

En iyi bebek maması markaları arasında yer alan Hero Baby, bebek gelişimini en iyi şekilde destekleyen Hero Baby organik sütlü yulaflı buğdaylı muzlu bebek maması ile ilk tercihler arasına girmeyi başarıyor.

<Detaylı Mama İncelemesi> 

Enerji (kj/kcal): 1705/405
Yağ (g): 11,2
Doymuş Yağ (g): 4,6
Karbonhidrat (g): 59
Şekerler (g): 33,4
Lif (g): 6,2
Protein (g): 14
Tuz (g): 0,5
Vitaminler: 100 gr.

 

Hero baby hakkında bilgiHero Baby Hakkında

Uluslararası bir gıda firması olan Hero, İsviçre’nin Lenzburg kentinde 1886 yılında kurulmuştur. İlk kuruluş amacı, meyve ve sebzelerin sağlıklı ambalajlarda saklanabilmesi olan Hero, daha sonra üretim alanını genişletti. Hero, bugün dünya üzerinde 4 bin 300 kişilik çalışma ekibi ile, bebek maması (bebek devam sütleri, kaşık ve kavanoz mamaları), meyve suları, tahıllı bar, reçel ve benzeri gıda ürünleri sunuyor.

134 yıldır tüketicisine kaliteli ürünler sunan Hero, bugün Avrupa’nın en büyük mama üreticilerinden biri konumunda. Avrupa, Amerika, Ortadoğu ve Afrika’da faaliyet gösteren Hero Grup, başarısını inovasyon, teknoloji ve kalite sistemi yatırımlarına borçludur. Kurulduğu günden bugüne, kalite ilkesine sonuna kadar bağlı kalarak üretim yapan Hero, ürün kalitesinde de liderdir.

Hero Türkiye, Türkiye’de bebek beslenmesine uygun kalitede yetiştirdiği meyveler, sebzeler ve tahıllar ile üretim yapan bir firmadır. Bebek besinlerini üretirken mutfaklarımızda kullandığımız besinlere çeşitlilik ekler.

Vitaminler, mineraller ile besin değerlerini artırır. Bebeklerini sağlıklı besinler ile beslemek isteyen ebeveynlerin gösterdiği önem, Hero Baby’nin de önceliğidir. Hero Baby’nin Türkiye’deki 60’tan fazla ürün çeşidi içeren portföyü arasında bebek devam sütleri, devam mamaları, kaşık mamaları, kavanoz mamaları yer alır.

Hero baby doğal mıHero Baby Doğal mı?

Hero Baby bebek maması, tamamen doğal içeriklerle hazırlanmaktadır. Bebekler için doğal ve taze meyveler, sebzeler, tahıllar özenle seçilir.

Daha sonra özenle seçilen bu besinler bebeklerin ihtiyaç ve yaş gruplarına göre hazırlanır.

Hero Baby mamaları gönül rahatlığı ile bebeklerinize yedirebilirsiniz.

Hero baby ne işe yararHero Baby Mama Ne İşe Yarar?

Hero Baby bebek maması, Bebek beslenmesine uygun, kontrollü tarım ile yetiştirdiği sebze, meyve ve tahıllarıyla lezzetli mamalar üreten Hero Baby, bebeklerin hem damak zevklerinin oluşmasına hem de gelişimlerine yardımcı olurken ürettiği tamamlayıcı besinler ile bebeklerin besinsel ihtiyaçlarını karşılarken ayına uygun gelişimlerini de destekliyor.

Bebeklerin sindirim sistemleri, henüz tam gelişmediği için tahılları sindiremez. Hero Baby bebek maması bu durumdan yola çıkarak 8 farklı tahılın faydalarını bir araya getirerek mamalarında buluşturuyor. Böylelikle bebekler sindirim sıkıntısı çekmeden tahıllardan faydalanabiliyor.

Anne sütü ilk 6 ay bebeğe yeterli gelir. Fakat sonrasında gelişen ve büyüyen bebeklere anne sütü tek başına yeterli gelmez. Bu sebeple 6 aydan itibaren mama kullanımına başlanır.

Hero Baby bebek maması, 6 aydan itibaren kullanıma uygundur. Bebeğiniz hem sizin sütünüzle beslenirken, hem de ihtiyacı olan mineral, vitamin ve diğer besin öğelerini Hero Baby mamalarından alabilmektedir.

Hero baby bebek maması, içerik olarak doğal olması aynı zamanda taze meyvelerden ve sebzelerden üretilmesi annelerin kafasında soru işareti kalmadan bebeklerini güvenle beslemesine yardımcı olmaktadır.

Hero Baby Bebek Maması Hakkında Sık Sorulan Sorular

Hero Baby Mama kaç aya kadar kullanılır?

Hero baby mama 1 bebek sütü doğum itibaren kullanılabilir. Hero baby 2 devam sütü 6 aylık bebeklerin kullanımı için uygundur.

Hero Baby yerli mi?

Ülker Hero Baby'nin, 2003 yılında Ankara'da üretime başlayan Türkiye'nin ilk tahıllı mama fabrikasından sonra, ikinci fabrikası Ankara Akyurt'ta faaliyete geçmiştir. Ülker Hero Baby, fabrika yatırım kararı ile birlikte 1 Ocak 2008'den itibaren fiyatlarını, yerli üretim seviyesine çekmiştir.

Hero Baby biberonla verilir mi?

Biberonla da kullanıma uygun olması nedeniyle bebeğin ek besine alışma sürecini kolaylaştırır. Hero Baby Kaşık Mama kutularına yalnızca bebek beslenme standartlarına uygun kalitedeki tahıllar girebilir. Biberonla bebeğinizle rahatlıkla verebilirsiniz.

Hero Baby helal mi?

Bebek beslenmesine uygun, kontrollü tarım ile yetiştirilen kaliteli, doğal ve hiçbir katkı maddesi içermeyen meyve, sebze ve tahıllar ile üretim yapan Hero Baby, Helal Gıda sertifikasını Sağlık, Güvenlik ve Helal Derneği (HELALDER)'nden almış bir markadır.

Hero Baby zararlı mıdır?

Hero Baby mamalar GDO, koruyucu katkı maddesi gibi sağlığa zararlı hiçbir madde içermez. Bebeğinizin gelişimini olumlu yönde etkilemeye destek olan Hero Baby mamalarını güvenle tercih edebilirsiniz.

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Yazılarımız

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]