Ana SayfaBebek MamasıEksiksiz Evolvia Mama İncelemesi

Bunlara da Göz Atın

Bebekmamasi.Org

Bebek Maması

Painter

Bebek maması, özgün bir platform olup piyasadaki tüm yerli ve yabancı menşeli bebek maması, bebek devam sütü, bebek takviye gıdaları hakkında incelemelerde bulunarak ziyaretçilerine en doğru bilgileri sunar.

Eksiksiz Evolvia Mama İncelemesi

Bebek maması markaları arasında en çok tercih edilen isimlerden biri olan Evolvia markası hakkında yaptığımız değerlendirmeleri ve Evolvia mama incelemesi konusunu sizlere sunuyoruz.

En iyi bebek maması markaları arasında yer alan Evolvia hakkında merak ettiğiniz tüm ayrıntılar burada…

Evolvia Hakkında

EvolviaEvolvia Ürünleri

Ürünlerini, anne ve bebek sağlığını göz önünde bulundurarak ve bebeklerin ihtiyacı olan asıl içerikleri bularak hazırlayan Evolvia, güvenli ve temiz içerikleri olup bebekleriniz için gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Bebeklerinizin günlük olarak alması gereken vitamin ve mineral ihtiyaçları, diğer besin gereksinimleri gibi vücut ihtiyaçlarını karşılayarak bebeğinizi güvende tutar.

En İyi Evolvia Mamaları

Annelerin güven içinde bebeklerine verdikleri Evolvia bebek maması, ürünleri ile her yaş grubu bebeğin damak tadına hitap eden ürünleri ile en iyi bebek maması çeşitleri arasında yer alıyor. İşte tüm ayrıntılarıyla incelediğimiz ve kullanmadan önce bilmeniz gereken Evolvia bebek maması bilgileri…

Evolvia NutriPro Plus 1Evolvia NutriPro Plus 1 Bebek Sütü

NutriPro Plus 1, 0-6 ay arası bebekler için anne sütü içeriğinde oluşturulmuş bir devam sütüdür. Çeşitli nedenlerden dolayı anne sütü alamayan ya da çeşitli nedenlerden dolayı sütü olmayan anneler için özel olarak tasarlanmış bir üründür.

Anne sütü içeriğine benzer içeriklerle donatılmış NutriPro 1, anne sütü besinleri ve anne sütü koruyuculuğu sağlamaktadır.

Bebeklerin ilk 6 ay anne sütü alması önemlidir. İleri yaşamlarında ve sağlıkları konusunda ilk 6 ay anne sütü alan bebekler, almayan bebeklere göre daha dayanıklı olduğu bilinmektedir. İlk 6 ay anne sütü alamayan bebekler için geliştirilen bu içerik, anne sütünün vermesi gereken vitamin ve proteinlerle bebeğinizin büyümesinde en büyük destekçiniz olacak.

Kutu içerisinde bulunan her ölçek yaklaşık 4,3 gram toz ürün alır. Her bir ölçek için 30 ml su gerekir. NutriPro 1 hazırlık aşamasında, bebeğiniz için önerilen ölçüleri, her 4,3’lük bir ölçek için 30 ml su kullanarak yapmanız gerekir.

Kullanacağınız sütü her defasında taze olarak yapmalı ve bebeğinizin taze olarak tüketmesini sağlamalısınız. Arttan sütleri tekrar kullanmayın. Hazırlanan bebek sütlerini mikrodalgada ısıtmanız önerilmez.

Kutu açıldıktan sonra 1 ay içerisinde tüketmelisiniz. Kutuyu serin ve kuru bir yerde muhafaza edin. Bebeğiniz için önerilen miktarların dışına çıkmamaya özen gösterin.

<Detaylı Mama İncelemesi> 

Evolvia NutriPro Plus 2 Bebek SütüEvolvia NutriPro Plus 2 Bebek Sütü

6 aydan büyük bebekler için üretilen bir devam sütüdür. Anne sütü içeriği değil ek besin ve takviyeler içerir. İçeriğinde bulunan vitamin, mineral ve protein takviyelerinden dolayı bebeğinizin büyümesi ve gelişimi için ihtiyacı olan takviyeleri elde edebileceğiniz doyurucu üründür.

NutriPro 1’den sonra gelmesinin sebebi, bebeklerin yaşlarına göre ayrılan bu serinin, 6 ay sonrası için kullanılan ürünü olmasıdır. Anne sütü ile birlikte kullanımı uygundur. Evolvia bebek maması çeşitleri arasında en çok tercih edilen üründür.

Anne sütü almaya devam eden bebekler için günde 2-3 öğün kadar NutriPro Plus 2 kullanımı uygundur. Ek besin olarak kullanımı uygundur.

Kullanımında ise, paket içerisinde bulunan her ölçek 4,5 gramdır. 1 ölçek için 30 ml su gerekir. Uzman doktora danışarak bebeğinizin yaş boy ve kilosuna göre uygun ölçüyü öğrenebilirsiniz. Bebeğinizin ihtiyacı kadar kullanmanız ve önerilen dozu aşmamanız gerekir. Kutu açıldıktan sonra 1 ay içinde tüketilmelidir. Besin içeriği şöyledir.

Laktoz, süt yağı, yağsız süt
Bitkisel yağlar ( Ayçiçek yağı, kanola yağı, oleik asitçe zengin Ayçiçek yağı)
Whey proteini
Mineraller ( magnezyum tuzları, potasyum hidroksit, kalsiyum hidroksit, demir, çinko, sodyum, sülfat, potasyum, iyodür, bakır,
Balık yağı
Vitaminler ( Vitamin C, Vitamin E, Niacin, Pantotenik Asit, Vitamin B2, Vitamin B1, Vitamin B6, Vitamin A, Folik Asit, Vitamin K, Biotin, Vitamin D, Vitamin B12)

Hazırlama aşaması

Evolvia bebek maması, kolay hazırlanabilen yönü ile annelerin bebekleri için en çok tercih ettikleri en iyi bebek maması seçenekleri arasında yer almaktadır. Kolaylıkla hazırlayabileceğiniz Evolvia bebek maması hazırlığı şu şekildedir.

  1. Biberonu ya da karıştırma kabını iyice temizlediğinizden emin olun.
  2. Biberonu temizledikten sonra biberonun tüm parçalarını kaynar suda 10 dakika kadar kaynatın.
  3. Başka bir kapta da aynı zamanda bir miktar içme suyunu kaynatın. Kaynattığınız suyun 40- 45 dereceye kadar soğuması için bekleyin.
  4. Bebeğinize uygun miktarda mama tozunu biberona dökün, mama miktarına uygun olacak kadar suyu, kaynatıp soğuttuğunuz sudan ilave edin.
  5. Biberonun kapağını kapatın ve içerik tamamen homojen kıvama gelene kadar karıştırmaya devam edin.
  6. Bebeğinizin içebileceği ılıklığa ulaşana kadar bekleyin. Sonrasında bebeğinizin tüketimine hazır olacaktır.

<Detaylı Mama İncelemesi> 

Evolvia NutriPro Plus 3 Devam SütüEvolvia NutriPro Plus 3 Devam Sütü

12+ ay bebekler için önerilen takviye gıda ürünüdür. Bebeğinizin kas ve kemik gelişimi için gerekli görülen vitamin, mineral ve proteinleri içerir. Anne sütü yerine geçmez.

12+ bebek ve çocuklar için beslenme düzeni oluşturulmasında ve özel diyetlerde kullanılan devam sütüdür.

Çocuklarda zaman zaman gelişen beslenmeye bağlı problemlerde uygulanması gereken diyetler ortaya çıkabilir. Bu, beslenme düzeninin tekrar elden geçirilip fazla kilo kontrolünü sağlamak amacıyla ya da beslenme düzenin kontrol altına alınıp besin desteği sağlamak amacıyla da yapılabilir.

İşte bu düzenlemeler esnasında çocuklarınızın beslenme düzeninde kullanılabilecek devam sütü olarak önerilen Evolvia NuyriPro Plus 3, bebeğiniz için uygun olan miktar ve ölçüler belirlenerek tüketimi sağlanır.

Bu aşamada, önerilen ölçüleri aşmamanız ve düzenli olarak kullanmanız önemlidir. Çocuğunuz için gerekli olan takviye ve ek besinler, doktorunuza danışmadan kullanmayın. Doktorunuzun önerileri ve tavsiyeleri dışına çıkmayın.

<Detaylı Mama İncelemesi> 

Evolvia Ar Devam SütüEvolvia Ar Devam Sütü

Kusma ve yemek borusu şikayetleri bulunan bebekler için özel olarak tasarlanmış diyet yönetimi amacıyla ortaya çıkarılmış tıbbi amaçlı gıdadır.

Doktorunuz ve uzman tavsiyeleri dışında kullanılması önerilmez. Doktorunuzun önerdiği miktarların dışına çıkmanız önerilmez.

Evolvia’nın laboratuvar çalışmaları sonucunda ürettiği ve annelerin kullanımına sunduğu Evolvia Ar devam sütü, en iyi bebek devam sütü markaları arasında yer almaktadır.

Evolvia AC Devam SütüEvolvia AC Devam Sütü

Yenidoğan bebeklerde beslenme problemleri arasında en sık görülen problemlerden biri de sindirim bozukluğudur. Buna karşın etkili bir devam sütü sunan Evolvia, AC ürünü ile sindirim bozuklukları ve kolik şikayetleri görülen bebekler için özel olarak üretilmiş tıbbi tedavi amaçlı gıdayı sunuyor.

Uzman ve doktor tavsiyesi dışında kullanımı önerilmez. Tavsiye ve kullanım halinde, önerilen miktarın dışına çıkılması önerilmez. En iyi bebek devam sütü markaları arasında yer alan Evolvia AC güven içinde kullanabilirsiniz.

<Detaylı Mama İncelemesi> 

Evolvia Prematüre Bebek MamasıEvolvia Prematüre Bebek Maması

Evolvia bebek mamaları, dünyada en iyi bebek maması ve devam sütü markaları arasında yer almaktadır.

Birçok amaca uygun şekilde üretilen Evolvia ürünleri arasında yer alan Evolvia Prematüre bebek maması, prematüre ve düşük doğum ağırlıklı gerçekleşen doğumlardan sonra bebekler için tavsiye edilen tıbbi amaçlı gıdadır. Evolvia bebek maması çeşitleri arasında en çok tecih edilen üründür.

Doktor ve uzman tavsiyesi dışında kullanılmaz. Önerilen kullanım miktarının dışına çıkılması yanlıştır.

<Detaylı Mama İncelemesi> 

Evolvia RP1 Bebek MamasıEvolvia RP1 Bebek Maması

İnek sütünde bulunan içeriklere alerjisi olan, laktoz hassasiyeti yaşayan bebekler için özel olarak üretilen Evolvia RP1, en iyi bebek maması seçenekleri arasında olup tıbbi amaçlı gıdadır. Doğumdan itibaren 0-6 ay bebekleri için kullanılır.

Doktor ve uzman tavsiyesi dışında kullanılmaz. Önerilen kullanım miktarının dışına çıkılmaz. En iyi Evolvia bebek maması markalarının başında gelen Evolvia, birçok amaca uygu şekilde tasarladığı bebek maması ve bebek devam sütleri ile annelerin güven için kullandıkları bir markadır.

<Detaylı Mama İncelemesi> 

Evolvia RP2 Bebek MamasıEvolvia RP2 Bebek Maması

Alerjisi olan bebekler için özel olarak tasarlanan Evolvia RP2 bebek maması, en iyi bebek maması çeşitleri arasında yer almaktadır.

İnek sütünde bulunan içeriklere alerjisi olan, laktoz hassasiyeti yaşayan bebek ve çocuklar için özel olarak üretilmiş tıbbi amaçlı gıdadır. 6+ ay bebek ve çocuklar için uygundur. Evolvia bebek maması seçenekleri arasında en çok değerlendirilen mamadır.

Doktor ve uzman tavsiyesi dışında kullanımı önerilmez. Önerilen kullanım miktarı dışına çıkılmamalıdır.

<Detaylı Mama İncelemesi> 

Evolvia Hakkında BilgiEvolvia Hakkında Bilgi

1973 yılından bu yana hizmet veren Evolvia, bünyesinde pek çok çocuk ve bebek ürününü barındırır. Öncelikli amacı, inovatif ve yüksek kaliteli bebek ve çocuk ürünleri üretmektir.

Montero Gıda san. Tic. şirketine bağlı olan Evolvia, 2014 yılında bu şirketle birlikte Toksöz şirketler gurubu bünyesinde faaliyetlerini sürdürmeye başlamışlardır.

Bebeklerin yaşam sürecine adım atacakları ilk evrelerinde yanında bulunmayı amaçlayarak, sağlıksal, fizilsel ve zihinsel gelişimleri için en iyisini ortaya çıkarmayı hedefleyerek adını duyurmuştur.

Başarılarıyla birlikte adını duyuran Evolvia, Avrupa, Latin Amerika, Orta ve uzak doğu ilkelerinde piyasaya sürülmüş, satışı devam eden ve takdir edilen bir marka haline gelmiştir.

İnovatif içerik ve çözümlerle, anne bebek sağlığını ilk planda tutarak bebeklerin büyüme evrelerinde onlara destek olmayı hedeflemiş ve ürünlerini de aynı hassasiyetle tüketicilere sunmuşlardır.

Bunlara da Göz Atabilirsiniz

Arılac Bebek Maması 

Bebelac Bebek Maması

Hero Baby Tahıllı Bebek Maması

Evolvia Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Evolvia 1 mama hangi ülkenin?

Evolvia 1 mama, Ordesa Laboratuvarları tarafından Danimarka'da bulunan ARLA üretim tesislerinde, ISO 9001 kalite yönergelerine uygun şekilde üretilmektedir. Türkiye'deki satığını Montero Gıda yapmaktadır.

Evolvia mama icinde neler var?

Güven içinde bebeğinize verebileceğiniz Evolvia mama, en iyi bebek maması markaları arasında yer almaktadır. İçeriklerinde bebeklerin gelişimini destekleyen Laktoz, süt yağı, bitkisel yağlar (ayçiçek yağı, kanola yağı, oleik asitçe zengin ayçiçek yağı), yağsız süt, whey (peynir altı suyu) proteini, galaktooligosakkaritler (sütten), mineraller (ortofosforik asidin kalsiyum tuzları, sodyum sitrat, potasyum sitrat, kalsiyum klorür, potasyum hidroksit, kalsiyum hidroksit gibi içeriklerle zenginleştirilmiştir.

Evolvia mama ne işe yarar?

Uzman doktorların da önerdikleri en iyi bebek maması markaları arasında yer alan Evolvia, ürettiği mamaları ile doğrum sonrasında anne sütünün olmaması ya da yetersiz gelmesi durumunda kullanılan mamalardır.

Evolvia mama ne kadar surede Tuketilmeli?

Evolvia mama tüketiminde en çok dikkat etmeniz gereken ayrıntı, mamayı her kullanımdan sonra ferumarlı ağzını kapatmanız olacaktır. Uzmanlar, paketi açılan Evolvia mamanın 1 ay içerisinde tüketilmesi gerektiğini belirtiyor.

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Yazılarımız

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]