Ana SayfaBebek MamasıBebelac Bebek Maması İncelemesi

Bunlara da Göz Atın

Bebekmamasi.Org

Bebek Maması

Painter

Bebek maması, özgün bir platform olup piyasadaki tüm yerli ve yabancı menşeli bebek maması, bebek devam sütü, bebek takviye gıdaları hakkında incelemelerde bulunarak ziyaretçilerine en doğru bilgileri sunar.

Bebelac Bebek Maması İncelemesi

Bebelac bebek maması, dünyada anneler tarafından en çok tercih edilen önde gelen isimlerdendir. Kaliteli içerikleri ile bebeklerin gelişimini doğrudan etkileyen en iyi bebek maması seçeneklerine sahip marka ile bebeğinizi güven içinde büyütebilirsiniz.

Bebelac bebek maması

 Bebelac Kaşık Mamaları

Bebelac gold bebek maması 6. aydan 36. aya kadar ek gıda olarak kullanılmaktadır. Bebeğinizin büyürken yanında olan Bebelac mamaları, gelişimlerini destekleyici mineral ve vitamin içerikleri ile bebek gelişiminde en çok tercih edilen en iyi bebek maması markaları arasında yer almaktadır.

Uzmanlar, bebeklerin ilk 6 ay boyunca sadece anne sütü ile beslenmesini önermektedir. Anne sütünün yetersiz kalması ya da hiç olmaması durumunda ise güvenilir bebek maması kullanımı önerilmektedir.

Bebelac, bebeklerin gelişimini olumlu yönde etkileyecek bebek mamaları ile dünyanın en iyi bebek maması markalarından biri olmayı başarmaktadır.

Gaz yapmayan bebek mamaları,  kusma önleyici bebek maması, alerji için bebek maması gibi farklı mama çeşitleri ile annelerin en büyük yardımcısı olan Bebelac ile bebekleriniz daha huzurlu, geceleriniz daha rahat geçecek.

Bebelac Hakkında Bilgi

Bebelac Bebek Maması İncelemesi

Bebelac bebek mamaları inceleme

Bebek maması seçmeden önce en iyi mamanın hangisi olduğunu öğrenmeniz için bir değerlendirme yaptık ve en iyi bebek maması markalarından olan Bebelac bebek mamaları hakkında bir değerlendirme yaptık. İşte en iyi bebek maması önerileri…

Bebelac Gaz Yapmayan Bebek Mamaları

Yenidoğan bebeklerde sindirim sistemi gelişmediği için %55’i sindirim sorunu yaşamaktadır. Bebelac, bebek maması çeşitleri arasına gaz yapmayan bebek mamaları ekleyerek, annelerin en büyük destekleyicisi oluyor.

Mamalarda bebeğinizin alması gereken vitamin ve diğer besin gruplarının faydalarını taze meyve ve sebzelerle bir araya getirerek bebeklerde gaz problemine son veriyor.

Bebeklerde gaz yapmayan Bebelac mamaları

Bebelac Gold Nutrikonfor 1Bebelac Gold Nutrikonfor 1

Bebelac markasının en popüler bebek mamaları arasında yer alan Gold Nutrikonfor 1, bebek sağlığını korumaya yardımcı olur.

 • Doğumdan itibaren ilk 6 ay kullanıma uygundur.
 • Sindirim problemini ortadan kaldırır.
 • Gaz ve kusma probleminde etkilidir.
 • Bebeklerin gelişimi için özel olarak formüle edilmiştir.

Annelerin güven içinde tercih ettikleri Bebelac mamaları, kalite bakımından dünyanın en iyi bebek maması listesinde yer almaktadır.

<Detaylı Mama İncelemesi> 

Bebelac Gold Nutrikonfor 2Bebelac Gold Nutrikonfor 2

Bebelac bebek mamaları arasında en çok tercih edilen Gold Nutrikonfor 2, bebeklerin altıncı ayından itibaren güven içinde kullanılabilir.

 • Sindirim problemi yaşayan bebekler için uygundur.
 • Gaz ve kusma problemini ortadan kaldırır.
 • İçeriğindeki besin değerleri ile bebeklerin gelişimini olumlu yönde etkiler.

Annelerin severek tükettiği Bebelac bebek maması çeşitleri arasında yer alan Gold Nutrikonfor 2 ile bebeğinizin gelişimi daha sağlıklı olacak.

<Detaylı Mama İncelemesi> 

Bebelac LFBebelac LF

 • Bebeklerin ishal olduğu zamanlarda kullanılması uygundur.
 • Kolayca sindirilebilir bir besindir.
 • Enerji muz, elma ve pirinçten ele geçirilmiş karbonhidratlardan sağlar.
 • Balanslı vitamin desteği ve yeterli elektrolit muhtevasına sahiptir.

Yenidoğan bebekler için en çok tercih edilen en iyi bebek maması ve Bebelac bebek maması kategorisinde yer alan Bebelac LF, içeriğindeki besin değerleri ile bebeğin sağlığını korur ve bebeklerde gaz problemini önler.

<Detaylı Mama İncelemesi> 

Bebelac Kusma Önleyici Mamalar

Bebeklerde özellikle ilk 6 ay kusma olayı fazla yaşanır. Gaz sorununda olduğu gibi sindirim sistemleri tam olarak gelişemediği için bebeklerde kusma sorunu meydana gelir. Bebelac çıkarmış olduğu kusma önleyici destek mamaları ile bu sorunu ortadan kaldırıyor.

Emzirme işlemi sonrası bebeğinize vereceğiniz bu mamalar, bebeğinizin emdiği sütün kıvamını koyulaştırmaya ve kıvam almasına yardımcı olur. Aynı zamanda içerisinde barındırdığı yüksek lif ve vitaminler sayesinde bebeğinizin sindirim sisteminin gelişmesine de katkıda bulunur.

En iyi Bebelac bebek maması seçenekleri arasında yer alan ürünleri sizler için sunuyoruz.

Bebelac Gold ARBebelac Gold AR

 • 0-6 aylık bebeklerde kullanılması uygundur.
 • Kusma ve geri çıkarmayı önler.
 • Bebeğin gelişimine katkıda bulunur.

 

Kusma önleyici bebek mamaları arasında en çok tercih edilen Bebelac bebek maması, içeriğindeki besin değerleri ile bebeklerde kusma problemini engellemektedir.

<Detaylı Mama İncelemesi> 

Bebelac Gold Nutrikonfor 1Bebelac Gold Nutrikonfor 1

 • 0-6 aylık bebeklerde kullanılması uygundur.
 • Bebeklerde gaz ve kusma problemini engeller.
 • Bebeğin gelişimini destekler.

En iyi bebek maması markaları arasında yer alan Bebelac, ürettiği mamalarla bebeklerin gelişimini desteklemeye yardımcı olur. Kusma önleyici mamalar arasında kullanıcıların da olumlu yorumlarını alan bebelac bebek maması, tercih edebileceğiniz en iyi bebek mamasıdır.

<Detaylı Mama İncelemesi> 

Bebelac Gold Nutrikonfor 2Bebelac Gold Nutrikonfor 2

Kusma önleyici bebek maması olarak üretilen Bebelac Gold Nurtikonfor 2 de yine en iyi bebek maması seçenekleri arasında yer almaktadır.

 • Aydan itibaren kullanılabilir.
 • Bebeğin sindirim sistemini destekler.
 • Kusma problemini önler.
 • Bebeğin gelişimine destek sunar.

En Çok tercih edilen ve en iyi bebek maması çeşitleri arasında yer alan Bebelac bebek maması ile bebekleriniz daha rahat edecek.

<Detaylı Mama İncelemesi> 

Bebelac Gold ThickenerBebelac Gold Thickener

Anne sütü, bebek sütü, devam sütü veya diğer mamalarla birlikte kullanılabilen Bebelac Gold Thickener, bebeklerde kusma problemini önlemeye yardımcı olur.

 • Doğumdan itibaren kullanılabilir.
 • Bebeklerin sindirim sistemini destekler.
 • Emzirme döneminden sonra kaşık ile bebeğe verilebilir.

Bebeklerin gelişimini destekleyerek daha iyi bir yaşam sürmelerine yardımcı olan Bebelac bebek maması ile bebeğiniz güvende kalsın.

<Detaylı Mama İncelemesi> 

İshal Önleyici Bebelac Mamalar

İshal problemi de, kusma ve gaz probleminin ana nedeni olan sindirim sisteminden meydana gelmektedir. Eğer bebeğinizin kakası sürekli olarak ishal formda geliyorsa, Bebelac BF takviye mamasını kullanabilirsiniz.

Bebelac LF

Bebelac BF

Bebeklerde ishal problemine neden olan sindirimi rahatlatarak problemi ortadan kaldıran Bebelac BF, en iyi bebek maması çeşitleri arasında yer almaktadır.

 • Doğumdan itibaren kullanılabilir.
 • Özel tıbbi amaçlı mamadır.
 • Kolay sindirilebilir bitkisel yağlardan elde edilmiştir.

Güvenle bebeğinizi beslemek için tercih edebileceğiniz Bebelac bebek maması sayesinde bebeğinizin sağlığını koruma altına alacaksınız.

<Detaylı Mama İncelemesi> 

Alerji İçin Bebelac Mamaları

Bazı bebeklerde alerjik durumlar yaşanabilmektedir. Bebelac, bu sorun karşısında da annelere en iyi çözümleri sunmaktadır.

Bebelac Pepti JuniorBebelac Pepti Junior

 • Doğumdan itibaren kullanılabilir.
 • İnek sütü protein alerjisi ve malabsorbsiyon rahatsızlıklarında kullanılabilir.
 • Bebeklerin gelişimi için vitamin ve mineral bakımından zenginleştirilmiştir.

Bebeklerin gelişimini doğrudan destekleyici yönleri ile annelerin en çok tercih ettiği en iyi bebek maması seçenekleri arasında yer alan Bebelac bebek maması Pepti Junior ile bebekler şimdi çok daha mutlu.

<Detaylı Mama İncelemesi> 

Bebelac Prematüre Bebekler Mamaları

Normal doğumlar, 38-40 hafta sürer. Bundan önce doğan bebekler için “prematüre bebek” denir. Prematüre bebekler, zamanında doğan bebeklere göre daha geç gelişirler ve özel olarak beslenme ihtiyacı duyarlar.

Dünyanın en iyi bebek maması üreticilerinden Bebelac, prematüre bebekler için de özel mama üreten bir isimdir.

Bebelac bebek maması ile bebeğinizin gelişiminin sağlıklı bir şekilde ilerlemesini sağlayabilirsiniz.

<Detaylı Mama İncelemesi> 

Bebelac Gold NenatalBebelac Gold Nenatal

 • Düşük doğum ağırlıklı bebekler için uygundur.
 • Prematüre bebeklere uygundur.
 • Prematüre ve düşük doğum ağırlıklı bebeklerin gelişimi için özel olarak üretilmiştir.

Prematüre bebeklerin beslenmesi için özel olarak tasarlanmış içeriği ile en iyi bebek maması listesine girmeyi başaran Bebelac Gold Nenatal ile bebeğinizin gelişimi çok daha iyi olacak. Bebelac bebek maması çeşitleri arasında en beğenilen ürünlerden biridir.

Bebelac hakkında bilgiBebelac Hakkında Bilgi

Bebek beslenmesi konusunda 100 yıllık bir tecrübeye ve geçmişe sahip olan Bebelac- Nutricia markası, ilk olarak Hollanda’nın Zoetermeer kentinde bebek beslenmesi üzerine, uzmanlıkla kurulmuştur. Bebeklerin beslenme ihtiyaçlarına yönelik süt üreten Nutricia, aynı zamanda 1905 senesinde bir yeniliğe adım atarak, diyabet hastaları için şekeri azaltılmış süt, guatr hastaları içinse iyot içeren süt ürünleri üretmiştir.

Zaman ilerledikçe, birçok hastalığa özel ürünleri insanlara sunmuştur. 1946 yılında ise ilk araştırma ve geliştirme laboratuarını açmıştır. Zaman içerisinde de ürünlerini geliştirmiştir. 2007 yılında Danone tarafından satın alınmıştır.

Bebelac annelerin sevgisini ve güvenini kazanmış bir markadır. Çocukların severek yediği Bebelac, bebeklerin büyümelerini ve gelişimlerini destekleyen ürünler geliştirmektedir. Markanın ilk kuruluş tarihinden beri esas ilkesi bebekler olmuştur ve kuruluş tarihinden bu yana, ilkelerinden asla vazgeçmemişlerdir.

Bunları da İnceleyebilirsiniz

Hero Baby Tahıllı Bebek Mamaları

Aptamil Bebek Mamaları

Bebelac Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bebelac kime ait?

1997 yılında Türkiye’de de büyük bir Pazar payına sahip olmayı başaran Bebelac markası, Türk markası değildir. Yahudi asıllı Doktor İsaac Carasso’un kurduğu Danone şirketine aittir.

Bebelac Yenidoğan mama nasıl hazırlanır?

Yenidoğan bebekler için en iyi bebek maması üreticilerinden olan Bebelac’ın sunduğu Bebelac 1, hazırlanması kolay bir mamadır. 10 dakika kadar yeterli miktarda içme suyunu kaynatın daha sonra Bebelac 1 beslenme tablosunda yer alan miktara göre kaynattığınız suyu ılılaştırarak biberona koyun ve üzerine Bebelac 1’i ilave edin.

Bebelac mama ne kadar sürede tüketilmeli?

Daha taze ve kaliteli şekilde bebeğinizi beslemek için hazırladığınız Bebelac mama, 1 saat içerisinde tüketilmelidir.

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Average: 5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Yazılarımız

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Average: 5]