Ana SayfaBebek MamasıArılac Bebek Maması İnceleme

Bunlara da Göz Atın

Bebekmamasi.Org

Bebek Maması

Painter

Bebek maması, özgün bir platform olup piyasadaki tüm yerli ve yabancı menşeli bebek maması, bebek devam sütü, bebek takviye gıdaları hakkında incelemelerde bulunarak ziyaretçilerine en doğru bilgileri sunar.

Arılac Bebek Maması İnceleme

Arılcac bebek maması, yerli bebek maması markaları arasında yer alan ve annelerin en büyük destekçisi haline gelen bir markadır.

Ürün incelemeleri, ürünlerin kalitesini belirlemede çok önemli bir rol oynar. Tüketicilerin ürünü satın almayı taahhüt etmeden önce bilinçli bir karar vermelerine yardımcı olabilirler.

En iyi incelemeler, ürünün artıları ve eksileri hakkında ayrıntılı analiz sağlamanın yanı sıra tarafsız ve tarafsızdır.

Arılac Hakkında Bilgi

Arılac Bebek Maması İncelemesi

Arılac bebek maması inceleme

Bebeğinizi ve sizi en az sizin kadar düşünen bir marka olmakla birlikte, ürün içeriklerini olabildiğince doğal ve sade tutmak amaçlanmıştır.

Uzun yıllar boyunca adından hep pozitif yönde bahsettiren markanın, doğal içeriklerle ürettiği mamaların tümünün, bebeğinizin gelişimi ve büyümesi konusunda yardımcı gıdalar olduğunu söylesek yanlış olmaz.

Arılac Sütlü Pirinçli Bebek MamasıArılac Sütlü Pirinçli Bebek Maması

1945’ten itibaren bebekler ve annelerin rahatını düşünerek hareket eden Arılac’ın en çok tercih edilen mamalarındandır. Arılac bebek maması içeriğindeki besin değerleri ve vitamin değerler, bebeğinizin büyümesi ve gelişimi için gerekli olan bütün değerleri içerir.

A, C, B grubu vitaminleri başta olmak üzere niacin, demir ve çinko içerir. Folik Asit ve kalsiyum kaynağı olan sütlü pirinçli bebek maması, bebeğinizin büyüme ve gelişim döneminde en büyük destekçisi ve yardımcısı olacaktır.

Bebeğiniz için hazırlarken ürünü pişirmemeye dikkat etmelisiniz. Ilık ve sıcağa yakın su ile hazırlanmalıdır. 6+ ay bebeklerin tümü için uygun bir besindir.

Arılac Kahvaltı Sütlü Ballı İrmikliArılac Kahvaltı Sütlü Ballı İrmikli

Kahvaltı, bebeğiniz için günün en önemli öğünüdür. Güne hazırlanması ve gelişiminin sağlıklı şekilde devam edebilmesi için gereken besinlerin tümünü içeren bir kahvaltı yapıyor oluşu, bebeğinizin gelişimi açısından önemlidir.

Büyüme çağındaki bebeklerin 6 aya kadar anne sütü almaları gerekmektedir. 6 ay sonrasında kullanabileceğiniz bu ürünle de bebeğinizin büyüme çağında destekçisi olmaya devam edebilirsiniz.

Arılac bebek maması içeriğinde bulunan A, C, B1, B2, B6, B12, Demir, Çinko, Folik Asit ve Kalsiyum içerikleriyle bebeğinizin kas ve kemik gelişimine katkıda bulunur.

İçeriğinde, pirinç unu ve tahıllar gibi ürünlerin bulunmasından dolayı besleyici ve doyurucu bir öğündür. Sağlıklı karbonhidratları içeriyor oluşu, sağlıklı kas gelişimini de desteklemektedir.

Arılac 7 Tahıllı Gece SütüArılac 7 Tahıllı Gece Sütü

Büyüme dönemindeki bebeklerde uykularının bölünme problemlerini çok görürüz. Özellikle gece uyumadan önce alması gereken besinleri sağlıklı şekilde alamadığı durumlarda, uykularının bölünmesi kaçınılmazdır.

Arılac, bu durum için de bir ürün geliştirerek bebeklerin gece uykularından olmadan uyumalarını sağlayacak, gün içerisinde de kullanılabilecek ve aynı zamanda yüksek besin değerleri içeren Arılac bebek maması üretti.

Arılac 7 Tahıllı Gece Sütünü, günün istediğiniz öğününde bebeğinize verebilirsiniz. Hazırlık aşamasında pişirme gerektirmez ve istediğiniz anda hazır olur. Ilık ya da sıcağa yakın su ile hazırlanır. Lezzetli içeriği ile bebeğinizin de severek tüketeceği Arılac 7 tahıllı gece sütü, bebeğinize büyüme çağında son derece destek olacaktır.

İçeriğinde barındırdığı yoğun vitamin ve mineral içeriğinden dolayı kas ve kemik gelişimini destekleyerek büyüme aşamasında size destek olacaktır. İçeriğindeki pirinç, yulaf, arpa, çavdar gibi kaliteli karbonhidratlar ve içeriğindeki yararlı proteinlerle, bebeğinizin günlük besin ihtiyaçlarını eksiksiz tamamlayabilir.

Arılac Arı Sütlü ve MuzluArılac Arı Sütlü ve Muzlu

Tahıl içerikli, bebek ve küçük çocuklar için üretilen ürün, vitamin ve mineraller yönünden zengin olmakla birlikte dengeli enerji ve ek besin öğeleri içerir.

Bebeğinizin, ek gıdaya geçiş sürecini kolaylaştırmak amacıyla üretilen arı sütlü ve mutlu ek gıda ürünü, bebeğinizin günlük olarak ihtiyacı olabilecek bütün besin değerlerini içerir.

Taze ve lezzetli içeriği ile hem bebeğiniz severek tüketecek hem de si gönül rahatlığı ile bebeğiniz için Arılac bebek maması kullanabilirsiniz. Tamamen doğal ürün ve içeriklerinden oluşturulan arı sütlü ve muzlu Arılac ek gıdası, bebeğinizin zihinsel ve fiziksel gelişimi için destekçiniz olacak.

Yüksek miktarda A, C ve B grubu vitaminleri içermesinin yanında, kalsiyum, iyot, niacin, folik asit, çinko ve demir kaynağıdır. Bu vitaminlerin tümü, bebeğinizin günlük olarak alması gereken gıdaların içerisinde bulunması gerekir. Büyüme dönemindeki bebeğiniz için bütün değerleri bünyesinde toplamıştır.

İçeriğinde barındırdığı pirinç, bebekler için mucizevi bir besin kaynağıdır. Kaliteli karbonhidrat içeren pirinç, ileri dönemler için obeziteye yol açmayacak sağlıklı tahıllardandır.

İçeriğinde barındırdığı muz ve diğer ürünler ile günlük potasyum ve diğer besin öğelerine olan ihtiyacı giderilecek ve ek bir besine ihtiyaç duyulmayacaktır. Bebeğinizin boy, kilo ve yaşına göre uygun görülen miktarda, istediğiniz öğünde kullanabilirsiniz.

Arılac Arı Sütlü ve Muzlu İçeriği

Tahıllar, Pirinç unu, Durum buğday irmiği, Yağsız süt tozu, öğütülmüş şeker, Bitkisel ( palm, kanola, ay çiçeği) yağı, Süt proteini, Bal tozu,

Mineraller ( kalsiyum, karbonat, ferrik, pirofosfat, çinko sülfat, manganez, sülfat, bakır, potasyum iyodür)

Vitaminler (L- askorbik asit, nikotinamid, DL- Alfa tokoferil asetat, D- pantotenat kalsiyum, Tiamin hidroklorür, Riboflavin 5- Fosfat sodyum, pridoksin hidroklorür, retinil asetat, folik asit, D biotin, kolekalsiferol, fillokuinon, siyanokobalamin.)

Arılac Hakkında Bilgi

Arılac, 1945 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Cumhuriyet’in ilk yıllarında sanayileşmenin başlamasıyla birlikte ortaya çıkan Arılac bebek maması üretiminde Türkiye’de ilk olmuştur.

Arılac bebek maması ve türevleri, uzun yıllardır Türkiye’de de hizmet vermiş ve hizmet vermeye devam eden bir bebek maması markasıdır. Yeni doğan bebekler başta olmak üzere 2+ yaş çocukların bütün besin ihtiyaçlarını karşılayabilecek mama ve türevlerini üretime koymuşlardır.

Arılac’ın ortaya çıkış amacı, yeteri besini alamayan bebekler ya da farklı sebeplerden ötürü bebeğini yeterince besleyemeyen annelerin işlerini kolaylaştırmak için, anne sütü değerlerini barındıran ürünler üretmekti.

Bebeklerin beslenmesi konusunda ne kadar hassas davranılması gerektiği konusunda yeterince bilinçli olan marka, ilerleyen zamanlarda ürün çeşitliliklerini artırarak dünya genelinde adından söz ettirmeye başlamıştır.

Neden Arılac Bebek Maması?

Anne babalar çocuklarını neyle besledikleri konusunda dikkatli olmalı ve ilk dikkat edilmesi gereken gıda türü.

Ebeveynlerin bebeklerine verebilecekleri çeşitli bebek maması türleri vardır. Arılac bebek maması, hem yerli olması hem de köklü bir marka olması sebebi ile tercih edilebilir.

Arılac Piyasadaki Diğer Markalara Karşı Nasıl Öne Çıkıyor?

Piyasa aynı ürünleri sunan markalarla doludur. Arılac bebek maması, öne çıkmak için temel değerlerine ve müşterilerine neler sağlayabileceğine odaklanıyor. Piyasadaki diğer şirketler tarafından sunulanlardan farklı, çok çeşitli bir ürün yelpazesi yaratmıştır.

Çok çeşitli yenilikçi ve yüksek kaliteli ürünler geliştirmektedir. Gıda güvenliği bugün tüketiciler için önemli bir konu olduğundan, Arılac bebek maması, hiçbir katkı maddesi veya koruyucu eklenmeden yalnızca güvenli ve sağlıklı gıda ürünleri sağlamayı taahhüt eder.

Bu, son yıllarda birçok yanlış etiketleme ve sağlık sorunu nedeniyle suçlu bulunan diğer markaların arasından sıyrılmalarını sağlar.

Emzirmenin Faydaları Nelerdir?

Bebek emzirmenin hem anne açısından hem de bebek açısından birçok faydası bulunmaktadır. Uzmanlar, bebeklerin ilk 6 ay boyunca anne sütü dışında başka bir besin ile beslenmemelerini önermektedir. Peki, emzirmenin faydaları nelerdir?

Emzirmenin Anneye Faydaları

  • Emzirmek annenin kilo vermesine yardımcı olabilir.
  • Bebek için bağışıklık koruması sağlar.
  • Bebekle duygusal yakınlık sağlar.
  • Emziren annenin doğum sonrası depresyondan mustarip olma olasılığı daha düşüktür.
  • Emzirmek, annenin ileriki yaşamlarında meme kanserine yakalanma riskini azaltabilir.

Emzirmenin Bebeğe Faydaları

  • Anne sütüyle beslenen bebeklerin, emzirilmeyen bebeklere göre daha az hastalığı ve alerjisi vardır.
  • Anne sütü, çocuğun mamadan daha iyi büyümesine ve gelişmesine yardımcı olur, bu da daha sonraki yaşamlarında boy, kilo ve IQ’nun artmasına neden olur.
  • Anne sütüyle beslenen bebeklerin kulak enfeksiyonu, zatürre veya ishal gibi çocukluk çağı hastalıklarına yakalanma olasılığı daha düşüktür.

Bunları da İnceleyebilirsiniz

Bebelac Bebek Maması İncelemesi

Hero Baby Tahıllı Bebek Maması İnceleme

Aptamil Detaylı Ürün İncelemesi

 

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Yazılarımız

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]