Ana SayfaBebek MamasıAptamil Pronutra 1 Bebek Sütü 900 gr 3'lü Paket Detaylı İnceleme

Bunlara da Göz Atın

Bebekmamasi.Org

Bebek Maması

Painter

Bebek maması, özgün bir platform olup piyasadaki tüm yerli ve yabancı menşeli bebek maması, bebek devam sütü, bebek takviye gıdaları hakkında incelemelerde bulunarak ziyaretçilerine en doğru bilgileri sunar.

Aptamil Pronutra 1 Bebek Sütü 900 gr 3’lü Paket Detaylı İnceleme

Bebeğinizin sağlıklı şekilde gelişmesini destekleyen Aptamil Pronutra ile güvenilir bir şekilde bebeğinizin büyüdüğünü görebilirsiniz.

Yeni doğan bir bebeğin temel ihtiyacı olan anne sütünün yetersiz ya da olmayışı durumunda, bebeğiniz için kullanabileceğiniz en iyi bebek sütü, Aptamil 1 Bebek Sütü olacaktır.

Aptamil Pronutra Detaylı Ürün İncelemesi

Aptamil Pronutra Detaylı Ürün İncelemesi

Yeni doğan bir bebeğin temel ihtiyacı ilk olarak anne sütüdür. Anne sütü, bebekler için en iyi ve en faydalı doğal besindir. Hiçbir yan etkisi ve zararı olmayan anne sütü, bir bebeğin ihtiyaç duyduğu tüm faydalı içeriklere sahiptir. Yeni doğan bir bebeğin ilk günden itibaren yaşamın ilk 6 ayına kadar su da dâhil olmak üzere, başka hiçbir şey verilmememledir.

0-6 aydan sonra ek besinlere geçiş başladıktan sonra anne sütü bebeğe, uzmanlar tarafından 2 yaşına kadar verilmesi tavsiye edilmektedir. Hayatın normal akışı içerisine bir bebeğin beslenmesi, bu şekilde devam etmelidir.

Anne Sütüyle Beslenemeyen Bebekler Nasıl Beslenmelidir?

Yeni doğan bir bebeğin doğar doğmaz, yaşamın ilk yarım saati içerisinde anne sütüyle beslenmesi gerekmektedir. Tensel bir temastan sonra bebeğin ilk ihtiyaç olan anne sütü, bazen anneden kaynaklanan nedenlerden, ya da bebekten kaynaklanan nedenlerden dolayı, bebek anne sütünü içememektedir. Bazen annenin sütünün olmayış, annenin meme başının olmaması gibi nedenlerden kaynaklanabildiği gibi bazen de yeni doğan bebekten kaynaklı sebepler olmaktadır.

Yeni doğan bir bebeğin sağlık problemlerinden dolayı, anne sütüyle beslenmesi zor olabilmektedir. Bazen bebek anne memesini reddi edebilmektedir. Bazen de anne sütü bebeğe yeterli gelememektedir. Bu süreçlerde anne sütüyle beslenemeyen bir bebek, doktor kontrolü ve tavsiyesiyle mutlaka en iyi Aptamil Pronutra ADVANCE ile beslenmesi gerekmektedir.

Aptamil Pronutra 1 Bebek Sütü Bağışıklığı Destekler

Anne sütüyle beslenemeyen bebekler için, anne sütüne yakın besin değerleri içeren Aptamil Pronutra 1 Bebek Sütü, bebeğinizin bağışıklık sistemini güçlendirir ve zararlı bakterilere karşı korur.

Bağışıklık sistemini güçlü kalmasını sağlayan hücrelerin %70 bağırsaklardadır. Bu yararlı bakteriler, bebeklerin her türlü hastalıklara karşı koruma görevi görmektedir. Dolayısıyla anne sütü ile beslenemeyen bebekler için en iyi süt, Aptamil Pronutra 1 Bebek Sütü olacaktır. Aptamil Pronutra 1 Bebek Sütü içeriğindeki prebiyotikler sayesinde, bebeklerin bağırsaklarındaki faydalı bakterilerin korunmasını sağlayarak ayrıca zararlı bakterilerinde yok olmasında yardımcı olmaktadır.

Aptamil Pronutra 1 Bebek Sütü Gaz Ve Kabızlık Yapar mı?

Yeni doğan bir bebeğini yaşamın ilk birkaç ayında, her anne sütünden sonra gaz yapması doğaldır. Doğru emzirme tekniği ve bebeği doğru bir açıyla tutulduğu takdirde gaz riski ciddi bir şekilde azalmaktadır. Uzmanların da en çok tavsiye ettiği ve gaz sıkıntısının nerdeyse hiç yaşanmadığı en iyi bebek sütü, Aptamil Pronutra 1 Bebek Sütü ile bebeğiniz gaz sıkıntısı yaşamadan büyüyecek.

Aptamil Pronutra 1 Bebek Sütü, ile beslenen bebekler de ilk birkaç günde gaz sancısı yaşamaktadır. Bebeğin midesi ile uyum sağlayan Aptamil Pronutra 1 Bebek Sütü, bu süreçten sonra, bebeğin gaz sancısı çekme ihtimali ciddi bir oranda düşmektedir. Hem gaz sancısı, hem de kabızlık sorunu ortadan kalkmaktadır. Böylece bebeğiniz gece boyu gaz sıkıntısı çekmeden mışıl mışıl uyuyabilecek.

Aptamil Bebek Sütü hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın

Aptamil Pronutra 1 Bebek Sütü Kullanıcı Yorumları

Hepsiburada Kullanıcı Yorumları

SÇ: 2 çocuğuma da bu mamayı kullanıyorum ve hepsiburada.com’u tercih ettim her zaman memnunum.

YM: Paketleme özenli ve dikkatliydi kargo hızlıydı küçük birde hediye koyulmuştu teşekkür ediyoruz hediye için de.

ÖI: Ürünlerimiz çok kısa sürede geldi muhteşemsiniz, o güzel hediyeleriniz için de çok teşekkür ederiz 😊

Trendyol Kullanıcı Yorumları

RK: Hızlı kargo doğru ve son kullanma tarihi ileri tarihli ürün.. Teşekkürler…

HS: Bebeğim için sürekli bunu kullandım, gayet memnunum.

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Average: 5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Yazılarımız

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Average: 5]